Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ZĽAVA 15.000,- € !!! Ponúkame na predaj 5-izb. rodinný dom, TRENČÍN-Zlatovce

Cena:
299 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 254 m2
Plocha pozemku: 700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:áno
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:23530

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

So ZĽAVOU 15.000 € Vám ponúkame na predaj nadštandardný 5-izb. rodinný dom s garážou nachádzajúci sa v pokojnom prostredí v Trenčíne, časť Zlatovce. Ide o 3 – podlažný, samostatne stojaci podpivničený rodinný dom, ktorý má dve nadzemné podlažia (prízemie a obytné podkrovie) a jedno podzemné podlažie (suterén), nad časťou obytného podkrovia je pochôdzna povala, ktorá slúži na skladovanie. Dom je postavený na pozemku s výmerou 700 m2, z toho zastavaná časť je 160 m2. Pozemok je rovinatý, oplotený.

Tento dom bol daný do užívania v r. 2010, pričom bol veľmi málo používaný, nakoľko majitelia žili v zahraničí. Preto je všetko vo veľmi dobrom a zachovalom stave, takmer ako nové. Dom bol postavený so zreteľom na kvalitu, boli použité kvalitné stavebné materiály a zariaďovacie predmety, je pravidelne udržiavaný a je bez statických, resp. iných funkčných porúch –zistené pri obhliadke znalca.

Predajná cena domu  je 299 000,-€.
Pričom cena tejto nehnuteľnosti podľa znaleckého posudku je 314 000,- €.
Hodnota nehnuteľnosti bola znalcom stanovená nasledovne:
Rodinný dom vrátane garáže: 229 500,- €
Ploty: 4 500,- €
Prípojky a šachty (kanaliz., vodovod., plynová, elektric.): 13 100,- €
Vonkajšie úpravy (zámková dlažba, terasa): 5 500,- €
Pozemky: 61 300,- €

Popis a dispozícia:

Na prízemí je obývacia izba spolu s jedálňou prepojená s kuchyňou, menšia izba (hosťovská, resp. pracovňa, je prístupná z obývačky cez posuvné dvojkrídlové dvere), ďalej chodba, vstupná predsieň a samostatný šatník, samostatné WC, kúpeľňa.  Nad obývačkou je otvorený priestor s galériou z podkrovného poschodia, v obývacej izbe sa nachádza krb. Kuchyňa je otvorená smerom do jedálensko-obývacej časti, ale má aj samostatný vstup z chodby, pri kuchyni je špajza. Z predsiene je vchid do garáže. Prízemie má 94 m2 obytnej plochy (zádverie, šatník, schodisko, chodba, kúpeľňa, WC, komora, kuchyňa 11,7m2, jedáleň s obývacou izbou 38 m2, pracovňa 8,7m2) + garáž s veľkosťou 22,8 m2 a terasa 25 m2.

Na poschodí sú 3 podkrovné izby s veľkosťami 20m2, 20m2, 13m2, kúpeľňa s WC 12m2, chodba a terasa. Dve z izieb majú spoločnú dlhú lodžiu, tretia izba má malý francúzsky balkónik. Druhé nadzemné podlažie má celkovo 80 m2 plus terasa nad garážou 30 m2 a loggia 8 m2.

Dom je podpivničený, pričom v suteréne sa okrem iného nachádza jedna veľká „hobby“ miestnosť (možnosť umiestnenia biliardového stola, fitness a pod.) s veľkosťou 36 m2. V suteréne je ďalej práčovňa s vyvýšenou vaničkou a prípravou na saunu, technická miestnosť a sklad, v suteréne je samostatný východ na terasu, resp. do záhrady. Suterén domu má celkovú výmeru 80 m2 (chodba, sklad 8m2, schodisko, práčovňa s miestom na saunu 10m2, hobby miestnosť 36m2, technická miestnosť). Suterén je veľmi priestranný, pôsobí vzdušne (výška stropu 2,35 m) a čisto, vo všetkých suterénnych miestnostiach ako aj na schodisku do suterénu je na podlahe keramická dlažba, vďaka čomu sa podlaha v suteréne ľahko udržuje.

Dom má dve kúpeľne, na prízemí je samostatná kúpeľňa so sprch. kútom a samostatné WC, na poschodí je veľká kúpeľňa s vaňou dvoma umývadlami, sprchovým kútom a toaletou. V dome sú 2 rozvody vody, mestský vodovod a voda zo záhradnej studne.

Dom má dve terasy, jedna je v zadnej časti domu na prízemí orientovaná do záhrady za domom, na terasu je východ z domu cez jedáleň a schodiskom z pivničných priestorov, druhá terasa je nad garážou so vstupom z chodby na poschodí.

Nadzemné podlažia domu sú murované z tehloblokov Porotherm, zateplené v hr. 80 mm, suterén je vybudovaný z betónových tvárnic, priečky v suteréne z tehly.

V dome je podlahové kúrenie s automatickým prepínaním zdroja tepla medzi krbom a plynovým kotol. Dom je napojený na elektriku, mestský vodovod, plyn, kanalizáciu. Je spravená príprava na centrálny vysávač.

Interiérové dvere sú z tvrdého dreva, plné aj zasklené. Okná sú z drevených europrofilov s vákuovým zasklením. Schodisko je s elegantným skleným zábradlím, schody sú monolitické betónové s povrchom z tvrdého dreva, v suteréne z dlažby. Okná, interiérové dvere a zárubne a tiež schody boli robené na mieru stolárom, sú z rovnakého vzoru dreva, s. rovnakou povrchovou úpravou.

Podlahy sú v suteréne a na prízemí z keramickej, resp. kamenej dlažby, na poschodí v obytných miestnostiach plávajúce veľkoformátové laminátové podlahy.

Príslušenstvo:
- z uličnej strany je múr s obkladom a kovaným plotom ako aj kovaná bránka a kovaná brána na diaľkové ovládanie
- zadný a bočný plot
- spevnená plocha pred garážou a chodníčky
– zámková dlažba
- vonkajšia terasa
- vodomerná šachta s vodovodnou prípojkou, kanalizačná prípojka a šachta, plynová prípojka, prípojka NN (elektrická)
- záhradná studňa

Záujemca o kúpu domu neplatí žiadne poplatky a províziu realitnej kancelárii. Predajná cena sa nenavyšuje, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie zmlúv a návrhu na vklad do katastra  nehnuteľností a poplatok za kolky 66,-€. Možnosť platby aj cez HÚ. Súčasťou služieb je aj sprostredkovanie hypotekárneho poradenstva pre získanie výhodných podmienok pri vybavovaní hypotekárneho úveru a kompletný právny servis. Pri kúpe Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv a prevod nehnuteľností. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.