Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Skladové a administratívne priestory na prenájom, Zavarská, Trnava, 710m2

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Zavarská
Kategória: Komerčné priestory
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 710 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:23586

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom  reprezentatívne skladové  a administratívne priestory na Zavarskej ulici, v  Trnave.  Priestory sa nachádzajú v novovybudovanom objekte s vlastným parkoviskom, v blízkosti diaľničného obchvatu a centra mesta. Objekt pozostáva zo železnej konštrukcie a je obložený nehorľavými pyrpanelmi.

K dispozícií sú priestory  s celkovou  výmerou 710m2, ktoré sú rozdelené na skladové priestory (580m2), kancelárske priestory alebo showroom (80+50m2)  a príslušenstvo (toaleta, kuchynka, príručný sklad).

Skladový priestor s výmerou 580m2 má dve samostatné automatické brány (3,5x3,25m), v sklade je priemyselná podlaha a príprava na výhrevné panely v prípade potreby vykurovania. Kancelárske priestory alebo obchodné priestory majú výmeru 80m2 a 50m2  s výhľadom na parkovisko a príjazdové cesty. K priestorom prislúcha menší kuchynský priestor, samostatné toalety a príručný sklad.

Objekt  je monitorovaný a zabezpečený alarmom,  priestory sú variabilné a môžu byť vzájomne prepojené. Možnosť  vjazdu s kamiónom, jednoduché nakladanie a manipulovanie s tovarom, možnosť otočenia kamiónu, umiestnenia reklamy.

Cena mesačného prenájmu je dohodou.  Požaduje sa platba 3-mesačného depozitu. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K.

Maklér:

makler
Maklér:Tatiana Horváthová, MBA
Telefón:0948853777
E-mail:horvathova-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Bratislavský Triangel sa trochu mení V súčasnej dobe, kedy sa pociťuje rastúci dopyt po bytoch, nejeden developer mení svoje pôvodné...
Šamorínsky Labyrint sa zmenil Pred niekoľkými rokmi na realitnom trhu prevládal dopyt po väčších stavebných pozemkoch. Dnes je...
V Poprade pribudne bytový dom Ursus Poprad je krásne mesto a takisto brána do našich nádherných Vysokých Tatier. Ako však mnoho...