Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

78 m2 Kancelária na prenájom, Trenčín, širšie centrum

Cena:
6,05 €/mesiac
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: x
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 2
Úžitková plocha: 78 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:23890

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárie v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre. K dispozícii je kancelársky priestor s výmerou 78 m2 pozostávajúci z dvoch miestností  (19+59 m2) na 1. poschodí v budove s výťahom a s bezbariérovým prístupom. Pri prenájme kancelárii je k dispozícii spoločné príslušenstvo (vybavená kuchynka, WC dámske a pánske) na tom istom poschodí, upratovanie spoločných priestorov ako i hygienická výbava na WC je poskytované a zabezpečené  prenajímateľom objektu a je už zahrnuté v celkovej cene za prenájom a služby (neplatí sa naviac).

Priestory sú je vybavené štruktúrovanou kabelážou, ústredným vykurovaním s možnosťou regulácie a nastavenia želanej teploty cez web rozhranie.

Parkovanie v podzemnej garáži je predmetom samostatného nájmu, cena mesačného nájmu je  55,00 €/mesiac bez DPH/ 1 os. auto). V okolí budovy možnosť parkovania na vyznačených mestských platených miestach (Zóna B), ako aj platené parkoviská situované pri budove.

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 472 €/mesiac bez DPH plus energie cca. 133 EUR bez DPH. Elektrická energia je meraná samostatne. Zálohy na ostatné služby (voda, kúrenie) sú účtované podielovo a sú zúčtovávané správcom objektu raz ročne.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.