Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

255 m2 – Sklad, hala na predaj, Trenčínnčín

Cena:
43 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Kategória: Komerčné priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:22595

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj v Trenčíne na žel. stanici halu vhodnú ako sklad, prípadne vhodnú ako investícia s možnosťou prestavby na polyfunkčný objekt.  

Budova sa nachádza v lukratívnej lokalite v blízkosti novo budovaného obchodno-dopravného terminálu v mieste železničnej a autobusovej stanice.

Zastavaná plocha haly je 255 m2. Priestory sa nachádzajú na prízemí a na poschodí (2 x 255m2) + povala cca 200 m2. Skladových plôch celkom je cca 700 m2. Spodné podlažie s plochou 255 m2 má betónovú podlahu a tvorí ho sklad a kancelária, 1. poschodie má výmeru ďalších 255 m2 s drevennou konštrukciou podlahy položenou na oceľových nosníkoch uložených na betónových pilieroch a nad ním je povala cca 200 m2 (drevená podlaha). Hala je bez vykurovania. Strecha plechová, prístup po spevnenej ceste, vchod – plechová posuvná brána na rampe, nakladanie a vykladanie cez rampu.  Energie samostatne merané.

Možnosť rekonštrukcie na administratívno-skladový, resp. iný komerčný objekt. Na prízemí je možné vytvoriť sklad 255 m2 a nad ním poschodie s kanceláriami. Prípadne na prízemí vytvoriť cca 5 garážových miest, nad tým kancelárske alebo obchodné priestory.

V prípade záujmu je možnosť odkúpiť aj pozemok za cca 10-12 tis 43 000 €.

Záujemca o kúpu neplatí žiadnu províziu pre RK.  Cena je 43. 000,- €. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Bratislavský Triangel sa trochu mení V súčasnej dobe, kedy sa pociťuje rastúci dopyt po bytoch, nejeden developer mení svoje pôvodné...
Šamorínsky Labyrint sa zmenil Pred niekoľkými rokmi na realitnom trhu prevládal dopyt po väčších stavebných pozemkoch. Dnes je...
V Poprade pribudne bytový dom Ursus Poprad je krásne mesto a takisto brána do našich nádherných Vysokých Tatier. Ako však mnoho...