Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

423 m2 Hala na prenájom - Sklad Trenčín, Za mostami

Cena:
5,50 €/m2/mesiac
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Za mostami
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 423 m2
Verejné parkovanie: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:25999

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom v Trenčíne za mostami zrekonštruovanú halu vhodnú ako priestor na výrobu, resp. ako sklad. Priestory pozostávajú z 2 prepojených hál. Výmery hál sú 203 m2 a 220 m2. Celková výmera  vrátane príslušenstva (vlastné WC, šatňa, kanc. 30,3 m2) je 423 m2. Rozmery haly 17,5 m x 9,8 m, výška haly je 3,3 m. Výška vstupnej sekčnej brány je 2,7m. Hala je zateplená, vykurovaná, klimatizovaná, plastové okná, je v nej vytvorená kuchynka, šatňa, v hale je prívod vody a drez.
Druha časť má rozmery 11,9m x 18 m, výška haly 4,2 m. Táto časť nie je vykurovaná, ale možnosť dorobenia kúrenia (plyn je v hale).
Podlahy sú betónové. Priestory sa nachádzajú na prízemí, 1x sekčná brána, prístrešok pred skladom. Energie samostatne merané. Parkovacie miesta k dispozícii pri budove. Možnosť umiestnenia reklamy, názvu firmy na budovu. 

Budova sa nachádza vo veľmi peknom, udržiavanom areáli, ktorý je plný zelene a dobrej atmosféry, s príjemným posedením v oddychovej zóne vytvorenej pre pohodu zamestnancov, nájomcov ako aj Vašich klientov, či obchodných partnerov.


Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Výška nájomného je 5,50 €/mes./m2 bez DPH  plus energie podľa nameranej spotreby. Celkové nájomné 2328,- €/mes bez DPH plus energie.

Hala sa nachádza v modernom skladovom a administratívnom areály v meste Trenčín. Areál má výbornú strategickú polohu, nachádza sa v hlavnej priemyselnej oblasti mesta Trenčín. Je vzdialený len 3 minúty jazdy od centra mesta, kde sa nachádzajú všetky banky, úrady, Krajský súd a všetky najdôležitejšie inštitúcie. Areál je vzdialený len 5 minút od výjazdu na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod

 

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.