Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

NA PREDAJ areál 7900 m2 so skladmi o výmere 1480 m2, Nové Mesto nad Váhom

Cena:
1,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 1500 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:26151

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na PREDAJ priemyselný areál na výrobné účely, resp. na skladovanie nachádzajúci sa v Novom Meste nad Váhom. Celková plocha areálu je 7960 m2, z toho zastavaná plocha – budova skladov má výmeru 1600 m2 (úžitková plocha 1480 m2), väčšinu vonkajšieho priestoru tvoria spevnené plochy o celkovej výmere cca 5000 m2 (betónové plochy a zhutnený makadam).
Zastavanú časť predstavuje jednopodlažná budova rozdelená na viaceré priestory rôznych veľkostí od 40 m2 až po 500 m2, každý priestor má vlastnú bránu (sekčné brány, aj plechové 2-krídlové brány), resp. viac brán na jeden priestor, brány sú vysoké, aj pre nákladné autá, jedna časť je prejazdná – brány oproti sebe na protiľahlých stranách priestoru. V priestoroch sú betónové podlahy s vysokou nosnosťou, niektoré priestory sú vykurované, k dispozícii sú nové WC, sprchy. Jednotlivé priestory majú vlastné meranie spotreby energií. Budova je rekonštruovaná, areál je starostlivo udržiavaný.
Konštrukcia budovy umožňuje variabilné delenie dispozície na rôzne veľké priestory, resp. spájanie do väčších celkov, čo je výhodné v prípade poskytovania priestorov na prenájom, budova tak dáva možnosť ponúkať priestory podľa požiadaviek záujemcov o prenájom.  Budova je neustále obsadená nájomcami min na 80 %, vďaka čomu je jej kúpa výhodnou investičnou príležitosťou. Areál je ziskový, vykazuje dlhodobo výnosy z prenájmu.

Areál umožňuje okrem prenájmu priestorov v budove aj prenájom vonkajších plôch, resp. je možné tieto plochy využiť na stavbu ďalších budov, čím je možné zvýšiť vyťažiteľnosť a efektívnosť prenájmu alebo využiť priestory pre vlastné podnikanie.

 

Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK.
Cenu nehnuteľnosti získate cez našu realitnú kanceláriu, kde Vám poskytneme podrobnejšie informácie a to na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.