Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

91 m2- Obchodné priestory na PREDAJ, nám. Sv. Anny, Trenčín

Cena:
120 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Námestie sv. Anny
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 91 m2
Verejné parkovanie: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:26224

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na P R E D A J  nebytové priestory situované na prízemí bytového domu v centre mesta s celkovou výmerou 91 m2 v Trenčíne. Priestory pozostávajú z 3 väčších miestností, 1 menšej, plus kúpeľňa, WC, predsieň.

Priestory  sú v pôvodnom stave, čo dáva úžasnú príležitosť budúcemu majiteľovi na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv s možnosťou využitia priestorov na rôzne účely, či už na obchodné, administratívne alebo pre služby. V minulosti boli využívané aj ako obchod aj pre služby. Priestory tvoria samostatný uzavretý celok so vstup do priestorov z bytového domu, po prerábke by bola možnosť vytvoriť samostatný vchod z ulice. Dom nie je pamiatkovo chránený.
Budova je situovaná na frekventovanom mieste, okná priestoru sú orientované do ulice. Priamo pri dome je množstvo mestských platených  parkovacích miest ako aj niekoľko súkromných platených parkovísk neďaleko domu. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácii, obchodov, úradov, bánk, oproti cez ulicu je zastávka MHD.

V prípade záujmu je k dispozícii na odpredaj druhý samostatný nebytový priestor, takisto s výmerou 91 m2 na prízemí a tiež ďalšie priestory s priamym vstupom z ulice situované v suteréne domu o výmere cca 150 m2 (bývalá reštaurácia) vhodné na vináreň, reštauráciu, kaviareň a pod. alebo ako obchod, sklad, výdajné miesto e-shopu.

Cena tohto nebytového priestoru o výmere 91 m2 je 120.000,- EUR. V prípade rýchleho jednania dohoda možná.

Cena je konečná, už sa nenavyšuje o ďalšie poplatky, je v nej obsiahnutý kompletný servis spojený s predajom a prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy i návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností vrátane úhrady kolkov za návrh na vklad ako aj úhrady poplatkov u notára, prípadne sprostredkovanie financovania. 

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať. Obhliadky možné aj vo večerných hodinách ako aj cez víkendy.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.