Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Byty Trnava
Byty Trnava Široká ponuka bytov na predaj a prenájom v Trnave.
Reality Trnava
Reality Trnava Ponuka nehnuteľností v Trnave a okolí.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Investičná nehnuteľnosť, polyfunkčná budova na podnikanie a bývanie

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 8
Úžitková plocha: 338 m2
Vonk. park. miesto: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:26230

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte nehnuteľnosť na investovanie alebo hľadáte niečo zaujímavé na bývanie aj podnikanie máme pre Vás zaujímavú ponuku.

Nehnuteľnosť ktorá sa nachádza v centrálnej časti väčšej obce, ktorá v sebe spája obchodný priestor, ktorého nájomcom je dlhodobo fungujúca prevádzka a zároveň aj byty ktoré môžu byť tiež prenajaté alebo poskytovať bývanie pre majiteľa.

Okrem toho je k dispozícií aj veľký dvor, s parkoviskom a spevnenou plochou, ktorý je využiteľný na rozšírenie podnikania alebo bývania. 

Jedná sa o nový objekt, veľmi dobre udržovaný, ktorý nevyžaduje ďalšie investície.

 

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v centre obce Melčice-Lieskové, Objekt pozostáva z dvoch častí, z prevádzkového a bytového objektu.

Prevádzkový objekt tvorí predajňa potravín postavená na zastavanej ploche 221 m2 s celkovou úžitkovou plochou 190 m2. Je to prízemný, nepodpivničený objekt s vybavenosťou, ktorú tvorí samotná predajňa, sklad so zásobovacím vstupom, kancelária, šatňa, WC, chladiaci box.

Bytová časť so samostatným vstupom z upraveného dvora je tvorená 2 bytovými jednotkami v 2 podlažnom dome bez podpivničenia, pričom na prízemí sa nachádza 1 izbový byt s príslušenstvom o celkovej výmere 36 m2 a na druhom, podkrovnom podlaží je pekný veľký 3 izbový byt s príslušenstvom o celkovej výmere 100 m2.  Byty majú vlastné kúrenie a ohrev teplej vody, podlahové vykurovanie + rebríkové radiátory v kúpeľniach. Spoločný priestor tvorí zádverie so schodiskom o výmere 13 m2. Celková úžitková plocha bytov je 148 m2.

Obe časti, obchod aj bytová jednotka, sú vyhotovené na betónových základoch, obvodové murivo murované z tehál Porotherm, zateplené, strecha sedlová so škridlou Bramac.  Okná sú plastové s trojsklom. Vjazd na pozemok je priamo z hlavnej obecnej cesty. Pred potravinami je parkovisko pre zákazníkov, na boku je upravená dvor s parkovacími miestami pre bytové jednotky.

Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, rozvod el. energie, verejný vodovod, kanalizáciu, plyn. Má vlastné meranie spotreby všetkej energie.

Objekt bol daný do užívania v r. 2015, je v dobrom technickom stave a je starostlivo udržiavaný. 

Veľmi dobrá dopravná dostupnosť a napojenie na hlavnú cestu aj diaľnicu, a zároveň aj množstvo parkovacích miest vo dvore.


Objekt sa predáva vrátane parkoviska, plôch s okrasnou zeleňou, spevnenými a nespevnenými plochami, celková výmera pozemku vrátane zastavanej časti, spevnených plôch, zelene je cca 1500 m2. Pozemok je možné rozdeliť, časť odčleniť a spolu s objektom odpredať určitú časť z celkových 1500 m2.  
Cena nehnuteľnosti dohodou – konečná cena závisí od veľkosti pozemku predávaného spolu s budovou, viac info telefonicky, resp. na obhliadke nehnuteľnosti..

V prípade vážnejšieho záujmu Vám radi poskytneme ďalšie informácie, fotografie, nákresy a zabezpečíme obhliadku nehnuteľnosti. Kontaktuje nás na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod. alebo pošlite odkaz.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Ľubomír Gubov
Telefón:0948863777
E-mail:gubov-ZVNC-komercne.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.